Uzm. Dr. Servet TERZİLER

Sağlıklı ve genç görünmek hepimizin hakkı. Bu amaçla ‘Medikal Estetik’ alanında yaptığım tüm çalışmalar, saç ekimi ve tedavileri konusunda Türkiye’ye kazandırdığım tüm yenilikler sayesinde, saç ekimi alanında bir ‘dünya markası’ bilinirliğimi koruma yolunda çok sağlam adımlarla yürüyorum.

Saç ekimini, kişinin ihtiyaç ve arzuları tespit edildikten sonra kişiye özel yapılan butik bir iş olarak algılıyor ve uyguluyorum. İşimi sanat aşkıyla yapıyorum. Esas amacım hastayı naturel, çekici ve gerçekçi sonuçlara ulaştırmak. İnsan vücudunda ve yüzünde bulunan ‘Altın Oran’a sadık kalarak hastalarımın hayalindeki görünümü yakalamaları için tüm hekimlik tecrübemi ve estetik vizyonumu ortaya koyarak başarılı operasyonlara imza atıyorum.

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu’nda verilen hizmetlerimize bu linkten ulaşabilirsiniz.

25Yıllık Tecrübe
8000Operasyon
2800TV Yayını
2Hastane
2Medikal Merkez
Yüksek Kalite Felsefesi

2004 yılında Sağlık Bakanlığı’ndan ‘Medikal Estetik Hekimliği’ unvanını aldıktan sonra saç ekimi konusuna ilmimi, birikimimi ve teknoloji ile birlikte yüreğimi koydum. Yüksek kalitede hizmet verme felsefesi ile hastalarımı Esteworld bünyesinde mükemmel neticelere ulaştırdım. Türkiye’de ve Dünya’da saç tedavileri konusunda 2800’ün üzerinde TV yayınında yer aldım ve saç tedavilerinde kullanılan son teknolojiler ve uygulamalar konusunda kamuoyunu aydınlattım. Bu misyona halen devam ediyorum. Amerika’da saç ekimi ve tedavileri üzerine birçok uluslararası eğitim ve kursları tamamladım.


Kişiye Özel Birebir Tedaviler

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu’nu farklı bir vizyona taşımak ve hasta memnuniyetini üst seviyede karşılamak için medikal estetik alanında yurt içi ve yurt dışında çok sayıda eğitime katıldım. Hastalarıma Lateral -Slit tekniği ile saç ekimi, FUE saç ekimi, kaş ekimi, sakal-bıyık-favori ekimi, ACell + PRP saç tedavisi, saç mezoterapisi, PRP saç tedavisi ve Growth Factor tedavi alanlarında hizmet veriyorum. Ayrıca vermiş olduğum hizmetlere ek olarak bilinçli hipnoz, bilinçaltı terapisi ve enerji terapileri alanında keşifler yapmaya devam ettim.