BİLİNÇLİ HİPNOZ

Hekimlik hayatım boyunca tıp ihtisaslarının ve tıbbiyenin verdiği eğitimlerin üstüne sürekli insanı daha iyi anlamak, algılamak noktasında keşifler yapmaya devam ettim. Çünkü modern tıp insanı tedavi noktasında bir noktaya kadar getirip tıkandığını gördüm. Bütün dünya görmek ve gözlemlemek için yeni arayışlar yapmaya başladım.
Dünyada alternatif tedavi olarak birçok tedavi çıkmaya başladı. İnsanın içindeki okyanusu keşfetmek, insanın içindeki derin galaksi sistemlerini anlamak, algılamak için içsel yolculuklara başladım.

Bu içsel yolculukta hem kendi karşıma gelen hastalarımı, dostlarımı anlamak, algılamak hemde kendimi çözmede mesafe kat etmek istiyordum.Bu konuda yaptığım araştırmalarda birçok kitap okuyarak ve hocalarımın eğitimlerine katılarak öncelikle bilinçli hipnoz konusunda kendimi yetiştirdim. Bilinçli Hipnoz Derneği Başkanı Dr. Ali Eşref Müezzinoğlu hocamın verdiği eğitimlere katılarak tamamen bu konudaki uygulayıcı bir hekim olarak da kendimi organize etme konusunda halen geliştirmeye devam ediyorum. Çünkü biliyorsunuz ki hekimlik sanatında bir konuyu öğrenmek başka o konuda derinleşmek ve orada sürekli yürümek bambaşkadır. Bilinçli hipnoz da bunlardan bir tanesidir.

Peki hastama ne faydası var?

Bilirsiniz saç ekimi ve diğer kaş ekimi gibi ekim operasyonları insanları korku, kaygı ve endişe ile geldikleri bir operasyon türünden bir tanesidir. Böyle gelen hastaların hekim çok doğru bir şekilde hastasının ruhuna işleyerek aurasını alarak bütün korku, kaygı ve endişelerini ilk 5-10 saniye de yok ettiği anda hastanın bir operasyonu çok ağrısız ve çok kaliteli operasyon sonrasında iyileşmesi çok hızlı gelişir. Zaten başarı hem operasyon sırasında hem de operasyon sonrası süreci yönetmede çıkması gereken bir olgudur.

İçsel Gelişim ,