BİLİNÇALTI TERAPİSİ

Sonraki eğitimlerim de eğitim dağarcığıma bilinçaltı terapilerini ekledim. Biliyoruz ki hayatımızı yöneten ve yönlendiren bilincimiz değil, bilinçaltı hazinemizdir. Bilinçaltı hazinemizin de en büyük meselesi doğru ve yanlışı anlamadan, bilmeden her şeyi hazinesi içine doldurmasıdır.

Bizlerde bilinçaltımıza dolmuş yanlış bazen bilgilerle, donelerle hayatımıza yanlışları peşi sıra yapmaya devam ederiz. Bu yanlışlar bazen vücudumuzda hastalıkları meydana getirir. Aile içindeki önüne geçilmez çatışmaları meydana getirir. Bazende iş yerimizdeki gelişimimizi engelleyici yanlış adımlar atmamıza neden olur. Bu nedenle insan önce kendisini iyi anlamak, algılamak adına bilinçaltı eğitimlerine geçmesi lazımdır.

Ben niye bu konuda kendimi eğitmeye çalışıyorum?

Çünkü karşıma gelen insanlar konuşmaları sırasında bilinçaltılarını çok hızlı çözüp varsa yanlış algılarını anlayıp ve algılayıp onları hem rehabilite edebilecek hem de operasyon sırasında kendisine zarar verebilecek iyileşmeyi durdurucu doneleri yok etmek için bu konuda kendimi eğitmeye devam ediyorum.

İçsel Gelişim